Акції на приставки

 

 

АКЦІЯ №1 - "Щаслива середа у РОТ"

 

Щосереди в ігровому лаунж барі РОТ - це маленьке свято для фанатів Playsatation в Харкові, так як в цей день Ви можете грати в два рази дешевше. Одним словом щосереди - "-50% на ігри на PS5 або PS4pro".

 

АКЦІЯ №2 - "Грай більше, плати менше"

При оренді приставки на 1 годину і більше, клієнт отримує «собірашку» - картку для накопичення печаток (вимагай у офіціанта). У ній буде проставлена 1 друк, а також дата і час гри. У 1 день, на даній карті можна поставити тільки 1 друк. Отримавши 4 друку на картці, клієнт може обміняти її на 1 годину безкоштовної гри. За акційний годину гри не видається карта і не ставиться печатка. Різні картки і друку не сумуються. Термін дії картки 1 місяць. Печатка ставиться тільки при наявності з собою картки. У разі її втрати, нова не видається. Картка видається одному гравцеві в команді. Акції не підсумовуються. 

 

АКЦІЯ №3 - "Безлім нонстоп"

Щодня діє тариф "нон-стоп", ціна якого становить 300грн за двох гравців за адресою вулиця Римарська 6. Ціна за одного гравця 200грн. Додатковий джойстик плюс 30грн за 1 штуку на годину. Акції не підсумовуються.

 

 

Кожну останню неділю місяця, ми проводимо турнір з FIFA2021

Главная Главная Главная
БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ!
Контакти
Ігровий лаунж-бар Рот
м. Харків Римарська 6

Ігровий лаунж-бар Рот №2
м. Харків, вул. Сумська, 52

Бар метання сокир Раскольніков
м. Харків, вул. Нетеченська, 25