Кальян

Пропонуємо розслабитися в затишній атмосфері, затягуючись ароматної цівкою диму в кальян-барі «РОТ». Відвідайте наш заклад в будь-який зручний час з 12:00 до 06:00. Вам неодмінно сподобаються наші ціни на кальян в Харкові в порівнянні з конкурентами і невимушена обстановка бару. Для любителів пограти на комп'ютерній приставці Playstation, організатори передбачили Game Zone з широкоформатними телевізорами і диванами.

Насолоджуйтесь кальяном

Запрошуємо відвідати кальянную в Харкові - у нас низькі ціни, умиротворена атмосфера, багатий вибір ароматних кальянів. Наш бармен з задоволенням пригостить вас смачними напоями, приготує оригінальний коктейль.

Яскравий дизайн закладу і приголомшливий ансамбль сумішей для кальяну:

Відвідувачі бару можуть затягнутися ароматної цівкою диму з класичних кальянів або вибрати дизайнерські моделі зі скла: Mattpear, SkyHookah, Karma, Mamay hookah, Maklaud, Embery, Easy Blow, Alpha hookah, Kaya, Amy SS, Nube hookah.

Замовляйте столик у кальян-барі «РОТ»

Наші двері завжди відкриті для клієнтів, що бажають приємно відпочити за порцією фруктового диму. Відзначимо переваги закладу:

Кальянная «РОТ» знаходиться в Харкові по вулиці Римарській 6. Замовляйте столики заздалегідь і приходьте розслабитися за кальяном затягуванням і пограти в улюблені ігри на приставці в Харкові PS 4.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ!