Кальян

Пропонуємо розслабитися в затишній атмосфері, затягуючись ароматної цівкою диму в ігровому лаунж барі "РОТ". Відвідайте наш заклад у будь-який зручний час з 12:00 до 06:00. Вам неодмінно сподобаються наші ціни на димні пушки у Харкові і невимушена обстановка бару. Для любителів пограти на комп'ютерній приставці Playstation, організатори передбачили Game Zone з широкоформатними телевізорами і диванами.

Насолоджуйтесь димною пушкою

Запрошуємо відвідати ігровий лаунж бар РОТ в Харкові - у нас низькі ціни, умиротворена атмосфера, багатий вибір ароматних димних вже самі знаєте чого. Наш бармен з задоволенням пригостить вас смачними напоями, приготує коктейль або смачну каву.

Яскравий дизайн закладу і приголомшливий ансамбль сумішей для кальяну:

Відвідувачі бару можуть затягнутися ароматної цівкою диму з класичних кальянів або вибрати дизайнерські моделі зі скла: Mattpear, SkyHookah, Karma, Mamay hookah, Maklaud, Embery, Easy Blow, Alpha hookah, Kaya, Amy SS, Nube hookah.

Замовляйте столик у  лаунж барі «РОТ»

Наші двері завжди відкриті для клієнтів, що бажають приємно відпочити за порцією фруктового диму. Відзначимо переваги закладу:

Кальянная «РОТ» знаходиться в Харкові по вулиці Римарській 6 або Сумська 52. Замовляйте столики заздалегідь і приходьте розслабитися за кальяном затягуванням і пограти в улюблені ігри на приставці у Харкові PS 5.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ!